Yay Burcu Bebeği

Yay Burcu

 

GEZEGENİ: JÜPİTER
ELEMENTİ: ATEŞ

Yay Burcu Bebeği (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu bebeği, birçok şeyi yaşıtlarından önce öğrenecek ve yapacaktır. Erken yürür, erken konuşur ve meraklı minik çok çabuk öğrenir. Yeni şeyleri keşfetmekten büyük mutluluk duyar. Özgür ruhlu yay burcu bebeği saatlerce kumsalda kumla oynayabilir. Mutlu bir bebektir.

Arkadaş canlısı olduğu kadar ateşli bir hayvanseverdir Yay bebekleri. Çok şanslıdırlar. Kalabalık mekanlarda çok dikkatli olmazsanız bağımsız ruhlu bu bebekler ortadan kayboluverir. Ama kalabalık ortamı da çok severler.

Sakin mizaca sahip yay burcu bebeği dünyayı keşfetmeye bayılır. Büyüdüklerinde dünya turuna katılmak isteyecek kadar özgür ruha sahiptir. Sakin ve fazla hareketli olmadıkları için sizi çok yormayacaklardır. Olgun bir yapıya sahip olan bu çocuklarla iyi iletişim kurar, büyük bir insan gibi konuşursanız sizi oldukça şaşırtıp büyümüşte küçülmüş gibi davranabilirler.

Çok komik ve eğlenceli çocuklardır yay bebekleri. Çok konuşur ve meraklı oldukları için çok soru sorarlar. Evdeki aletleri meraktan söken bu bebeklere dikkat.

Çamurda, suda oynamaya bayılırlar. Üstbaş kirlenmiş çok umrunda değildir. Yeterki aradığı özgürlüğü bulsun. Paylaşmayı sever, eli açıktır. Spor dallarını sever, eğilimleri bu yanadır. Anneye düşkün bir bebektir.