Akrep Burcu Bebeği

Akrep Burcu

 

GEZEGENİ: MARS
ELEMENTİ: SU

Akrep burcu Bebeği (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Burcu Bebeği maalesef çok ağlayıp, az uyutan bebeklerdendir. Dikkat çekmeyi, ilgi odağı olmayı severler. Zeki, inatçı ve kavgacı bu bebekler çok güçlü ve gururludur. Sessiz ve sakin görüntüsü altında başkaldırma dürtüsü kuvvetli bir volkan vardır. Rekabeti severler.

Altıncı hisleri çok kuvvetli olan Akrep çocuklarından birşey saklayamazsınız. En kıskanç ve saldırgan burçtur. Tartışmaları bitmez, uzlaşmak ona göre değildir.

Akrep burcu bebeği sportif aktivitelere , doğaya ve gezmeye düşkündür. İçindeki fazla enerjiyi boşaltmak açısından bu iyi birşey aslında. Gizemi sevdiği için bulmacalar , yapbozlar tam da ona göredir. Yanlızlığı sever, saatlerce kendi kendine oynayabilir. Kendi dişine göre arkadaş bulamadığı sürece içine kapanır. Sanat dalları (müzik ve resim) ona göredir. Yabancı dil üzerine eğilimi vardır. Ona ıyun gibi gelecek kolayca öğrenecektir.

Giyimine ve temizliğine önem verir Akrep burcu bebeği. Eğer en sevdiği elbisesi kazayla kirlendiyse, evde harp çıkabilir.

Su burcu olan Akrepler yüzmeyi, suyu sever ve orada vakit geçirmekten mutlu olurlar. Kavgacı karakterini su veya müzikle dindirebilirsiniz.